krátky popis banneru
krátky popis banneru
krátky popis banneru
 Sdílení
 Doporučte nás
  • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:
Práškový dip BIG Džoser LUXOR . Je natolik atraktivní, a nejsilnější práškový dip na trhu. Již po otevření dózy ucitíte silnou rybí mořskou vůni obohacenou o kousky mořských živočichů , které kapři milují a přijímají tuto nastrahu i když se cítí v nebezpečí

Práškový dip BIG Džoser LUXOR . Je natolik atraktivní, a nejsilnější práškový dip na trhu. Již po otevření dózy ucitíte silnou rybí mořskou vůni obohacenou o kousky mořských živočichů , které kapři milují a přijímají tuto nastrahu i když se cítí v nebezpečí .Použití je jednoduché: Nastražené boilies , pelety , nugety , namočíme do vody, dipu , tep - komplexu nebo jakékoliv tekuté potravy a pak do dózičky s práškovým dipem . Doporučujeme tento postup zopakovat . Možné kombinovat se všemi druhy příchutí, v jakékoliv ročním období . Je vynikající při výrobě těsta s použitím LIQUID BELACHANEM . Práškový dip LUXOR se dá použít i na zasypání našich návnad .

TIP : návnady zalijte LIQID BELACHANEM nebo BOOSTEREM LUXOR , zamíchejte boilies pelety nugety, zásypte práškovým dipem BIG Džoser Luxor a opět zamíchejte, nechte zaschnout .

(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)
 Nejprodávanější zboží
 Hodnocení produktu
5/5