krátky popis banneru
krátky popis banneru
krátky popis banneru
 Sdílení
 Doporučte nás
  • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:
Výkonný Powerbox Imothep je určený k dobíjení jakéhokoliv zařízení s USB, nebo autozapalovače. Slouží k nabíjení notebooků,světel,čelovek, mobilních telefonů a jiných zařízení. Tento vodotěsný powerbox je vyroben v kvalitního plastu, který je určeny pro armádní účely.

Výkonný Powerbox Imothep je určený k dobíjení jakéhokoliv zařízení s USB, nebo autozapalovače. Slouží k nabíjení notebooků, světel, čelovek, mobilních telefonů a jiných zařízení. Powerbox je vyroben z kvalitního plastu, který je určen pro armádní účely. Je opatřen digitálním LCD displejem, který informuje o aktuálním stavu napětí akumulátoru. Powerbox je vybaven  2x rychlonabíjecím USB slotem 5V 2,1Ah, 2x slot pro pamalé nabíjení 5V 1Ah s modrou kontrolní LED  diodou. Ta informuje o  funkčnosti slotu. Kryty zásuvek jsou vodotěsné. Na boční straně boxu je zabudovaná zásuvka pro napájení 12V, která je opatřena  krytkou.
Kapacitu  BOXU jsem nechal nadymenzovat podle svých zkušeností z výprav, aby vyhovovala těm nejnáročnějším požádavkům rybářů.

Uvnitř  powerbanky jsou  propojeny dvě kvalitní gelové baterie s kapacitou 2x12V, 2x 18Ah, které Vám dodávají dostatek proudové kapacity na dlouhé výpravy.
Při testech POWERBOXU dobíjení mobilních telefonů s kapacitou baterie 1500-1800 mAh, jsme nabili telefon cca 40x. Tablety s kapacitou baterie 6000mAh 14x. Po připojení měniče 12V-220V- 500W POWERBOX IMOTHEP zvládnul nabíjení baterie notebooku o kapacitě 6000mAh 5x z měniče. Po připojení na měnič elektrický přímotop 500W, doba provozu je 1,8 hod. 

POUZE NA OBJEDNÁVKU  DODÁNÍ 3 TÝDNY OD OBJEDNÁNÍ

 
(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)
 Nejprodávanější zboží
  • Kbelík s víkem 5lKbelík s víkem 5lHranatý plastový kbelík o kapacitě 5800 ml. Uzavíratelný plastovým průhledným víkem
  • SET SARKOFÁGSET SARKOFÁGSET SARKOFÁG obsahuje 4kg mixu 200ml komplexu SARKOFÁG 100ml dip exlusive SARKOFÁG
  • BOILIES NEFERTITI Mix ovoce 20mm 6 KGBOILIES NEFERTITI Mix ovoce 20mm  6 KGNEFERTITI Ovocná kráska v sortimentu Imothep Boilies Nefertiti není taky dlouze představovat. Milovníci ovocn...
 Hodnocení produktu
5/5