krátky popis banneru
krátky popis banneru
krátky popis banneru
 Doporučte nás
  • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:

VakySak Limited - Obaly na míru

KDO JE VAKYSAK LIMITED?

Jsme malá rodinná šicí dílna, která díky své velikosti dokáže šít na zakázku od jednoho kusu a ušít prakticky cokoliv, pokud to materiál snese.

Dlouho jsme měli problém se zaměřením a specifikací firmy, protože jsme šili hlavně pro rybáře. V průběhu let se klientela rozrostla o obchod s motocyklovými potřebami, firmu, která vyrábí reklamní stolky a roll bannery, nějaké air soft zbraně, apod. 

Došlo nám tedy, že to není jen o rybařině, ale hlavně o šití na míru. Náš záměr nikdy nebyl ovládat velké procento na trhu, to s tímto zaměřením prostě nejde.  Baví nás konstrukce, a proto každá atypická taška je pro nás malý splněný sen.

Cesta s touto nabídkou, nebyla vůbec jednoduchá, pro tento trh je reference zásadní pojem. A když ji nemáte tak zákazník šáhne raději po „značkovém“ zboží. Takže jsme se pomalu prošívali, dokud jsme si nevybudovali tyto potřebné reference a dnes si nás zákazníci předávají mezi sebou. Přestože delší životnost tašek hraje proti nám.

Dlouhodobě se držíme rčení: “ kvalita nemusí být vždy drahá“. Nešijeme v Číně nebo Polsku, neděláme velké série, proto máme vyšší náklady než klasická distribuce.  Za to pro nás centimetr látky navíc tam, nebo delší zip tuhle nehraje roli, v tom spočívá naše největší výhoda. Je to jednoduchá matematika, když děláte něčeho 100 kusů a u každého dáte centimetr navíc je to celý metr na konci a takových centimetrů je na tašce hodně.

Chci tím říct, že když nespěcháte, nejste chamtiví, pracujete poctivě a hlavně, naučíte se prodat svoje výrobky sami, tak nepotřebujete prostředníky, kteří výrobky prodražují, tím udržíte cenu na podobné úrovni (mnohdy i nižší), jako je na trhu.

Tím nechci říct, že neprodávám na obchodech. Prodávám, jen jich není mnoho. Musí se totiž trochu podřídit našim možnostem, to není pro mnohé technicky nebo morálně, jednoduché. Dílna má nějakou kapacitu, kterou sami plníme, a oni se přidávají do té fronty.  Už jsme se snažili několikrát šít na sklad, ale pak přijde na tašku změna a stejně ji šiju od začátku, sklad v našem případě není možný, a to musí akceptovat. Proto nejsme v každém obchodě. Ale najdete nás v obchodech, pro které je kvalita víc než pohodlí a reklamní slogan. Taky za ní musí zaplatit, třeba nižší marží.  Obdivuji tyto obchodníky a jsem rád, že tady jsou.

Každá mince má dvě strany, proto neděláme reklamu jen sobě. Šijeme jim výrobky podle jejich přání a na ně vyšíváme spolu s naším i jejich logo. Je to taková harmonie, oni jsou schopni splnit zákazníkovi každé přání a my máme prodejnu, kde si můžete prohlédnout naše výrobky.

Omlouvám se, trochu jsem odbočil. Hlavní téma, kterému se dlouhodobě věnuji, je mobilní lov a krátkodobé výpravy. Můj cíl, když jsem začal šít tašky, byl ušetřit aspoň jednu tašku rybáři při přesunu loviště. Nerad chodím dvakrát a při ceně výbavy je obrovské riziko nechat výbavu bez dozoru.

Před pár lety mne zkontaktoval člověk, který je kaprař a hodně cestuje, cca každý měsíc 14 dní po celé Evropě. Nastínil mi batoh, kde by měl uložené kompletní vybavení na tento čas. Z původní úsměvné myšlenky se stala celá produktová řada SURVIVAL – special edition. První rok se z této řady nic neprodalo a batoh se ladil. Po třech letech si začíná edice SURVIVAL nacházet svoje spokojené zákazníky.
 

Seřazení
     Nejprodávanější zboží