krátky popis banneru
krátky popis banneru
krátky popis banneru
 Doporučte nás
  • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:
  • BIŽUTERIE LUXURY
  • 1
  • 2
  • 3
  
 Anketa

Boilies IMOTHEP carpbaits

Vážení zákazníci a příznivci lovu kaprů. Firma Imothep carpbaits si pro Vás připravila malé představení značkya po dobu třech týdnů podrobnou specifikaci boilies, kde lehce poodkryjeme složení a doporučení, kde a kdy jaké boilies použít a na jakých vodách se nám s ním dařilo.

Jeden zákazník, když popisoval na svých stránkách moji firmu, tak o ní napsal „ firma, kterou Vám chci představit, není ani tak firmou, je to spíš KLAN“. Je to asi nejvýstižnější charakteristika, protože takové uskupení je velice křehké a vy stavíte zákazníka na svou úroveň a nemůžete mu lhát.
 

Naše motto: „Stejný cíl, jen jiná cesta“


Tohle motto vzniklo později, konkrétně to bylo v loňském roce. Na jednom našem setkání jsem popisoval kolegovi, jak to všechno začalo a o co nám vlastně jde. Teď Vám to trochu vysvětlím a přiblížím.
“ Stejný cíl“ – To jsme my rybáři, kteří lovíme ryby, užíváme si chvíle strávené u vody a plníme si své sny. Je to cíl rybářů a hlavně nás firem, které pro Vás vyrábíme návnady.

„jen jiná cesta“ – metafora pro způsob, kterým tohoto cíle chceme dosáhnout.
Od začátku, jsem nechtěl jít cestou bezduchého plagiátorství a kopírování. Začal jsem si vyrábět své vlastní mixy a míchat tekuté složky úplně od základu . Přečetl jsem spousty knih o chemii, trávení ryb a života pod vodní hladinou. Byla to pomalejší, ale za to těžší cesta, která nás vyprofilovala do dnešní podoby. Hlavní pýchou tohoto snažení a pokusů je moučka s názvem 100%OCEAN NATUR. Tuto moučku si do Evropy dovážím sám a nikde ji neprodávám, ani Vám nebudu blíže popisovat její složení. Jen to, že je postavená z mořských živočichů tak jak je příroda stvořila. 

Je snadné namítnout, to jsou jen řeči, ale od července loňského roku 2014 , kdy ji přidávám do mixů, se nám zvedl váhový průměr ulovených karů nad 20kg z 30ks (2014) na 70ks (2015) z toho byla jedna třetina přes 25kg.

To je ta naše „jiná cesta“, že se prezentuji více výsledky než lacinou placenou reklamou v časopisech.